• 1
  • 2
  • 3
  • 4

Autoservis pro ženy

Ženy řidičky jsou v AUTO BÁRTA prioritou.

Velice si vážíme toho, že k nám do servisu přijíždí stále více žen- řidiček.

Ženy za volantem jsou u nás vždy vítány!

I když některé ženy mají z návštěvy autoservisu obavy a mají nepříjemný pocit, že vstupují do ryze mužského prostředí a nerozumí technickým záležitostem, u nás tento problém mít opravdu nemusí.
Náš tým profesionálních mechaniků se o Vaše vozidlo vždy velmi rád postará a rád Vám se vším poradí, včetně odvezení vozidla na zvedák, tak s jeho vycouváním zpět na parkoviště.

Příjem zakázek, objednání a prodej náhradních dílů i pneumatik mají u nás na starost také ženy a proto nemusíte mít obavy.

V klidu se u nás můžete pohodlně usadit, dát si lahodnou kávu nebo čaj, přečíst noviny, časopisy.Nebo se připojit k WIFI a vyřídit si své pracovní povinnosti.A pokud přijedete se svými dětmi, na ty větší čeká dětský koutek, ve kterém si mohou kreslit nebo stavět z Lega.Miminka si můžete pohodlně nechat v sedačce spinkat a my s Vámi probereme vše potřebné.

Nejprve se Vás zeptáme a vyslechnene si Vás, poté zhodnotíme situaci a závadu na vozidle, poradíme s vyřešením problému, pokud to bude nutné odvezeme Vás nebo Vám půjčíme náhradní vozidlo.

I malý problém, jako je výměna žárovek, stěračů, kapalin,mytím a čištěním vozu, dofouknutím pneumatik, to vše pro Vás vždy zařídíme.

Váš vůz kompletně zajistíme včetně zařízení STK a emise, čistění interiéru a umytí vozidla v naší bezkontaktní myčce.

Pokud budete mít problém s autem během cest, zavolejte 608 777 557 ( p. Bárta Pavel) poradíme Vám po telefonu, nebojte se zeptat.

Na Vaši návštěvu se bude těšit kolektiv
AUTO BÁRTA

img autopujcovna

AUTOPŮJČOVNA BÁRTA

Výhodné podmínky

Nabídka služeb
mycka opava

AUTOMYČKA BÁRTA

Záruka kvality

Nabídka služeb
penzion barta

PENZION BÁRTA

Pěkné ubytování

Akční nabídka
Anal